Nowe loxone szkło „dotyk pure” sprawia, że ​​inteligentne oświetlenie domowe

loxone mówią, że ich nowy dotyk Pure Glass Smart Switch łączy elegancki design z prostą i łatwą kontrolą oświetlenia…

Dodaj modne oświetlenie do swojego domu dzięki nowemu luksusowi przełącznika LOXONE „Touch Pure”. Ten spektakularny inteligentny przełącznik, opracowany i wykonany przez szklanych rzemieślników, łączy piękno wnętrz z przełomową technologią, oferując prostą i łatwą kontrolę oświetlenia domu, rolet, muzyki i wielu innych-wszystko bez kompromisu w stylu!

Loxone Touch Pure oferuje idealną alternatywę dla konwencjonalnego przełącznika światła, tworząc elegancki, stylowy projekt dla wysokiej klasy wnętrz. Jego powierzchnia jest wykonana ze stwardniałych szkła przez specjalistycznych producentów, ceramicznie nadrukowane na jedwabne szklane wykończenie, które wydaje się tak dobre, jak wygląda i jest odporna na smugi odcisków palców.

Zaprojektowany tak, aby doskonale się zintegrować z każdym nowoczesnym wnętrzem, Touch Pure zapewnia piękną, jednorazową usługę, aby wyłączyć wszystkie światła w domu lub w każdym pokoju, przyciemnić światła lub zmieniać ich kolor, aby pasował do nastroju. Dotknięcie można ustawić na dowolnej ścianie, biurku lub powierzchni, aby zapewnić atmosferę natychmiastowego oświetlenia.

Philipp Schuster, MD UK z Loxone, skomentował: „Uważamy, że inteligentne oświetlenie domowe powinno polegać na zwiększeniu projektu i atmosfery twojego domu. Nasi projektanci stworzyli wyraźne szklane wykończenie powierzchni, które tworzy wysokiej, stylową atmosferę, jednocześnie spełniając najwyższe standardy jakości. ”

Loxone Touch Pure jest już dostępny za około 115 GBP.

#
Zapowiedź
Produkt
Ocena
Cena £

1

Loxone dotykaj czystego drzewa.

Nie ma jeszcze ocen

156,02 £

Kup na Amazon

2

Echo Dot (3. generacji) – inteligentny głośnik z Alexą – tkaniną węglową

512 059 recenzji

39,99 £

Kup na Amazon

loxone.com: studium przypadku loxone uk.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *