New Yale Conexis L1 Smart Door Block

Nowy inteligentny blokadę Conexis L1 od Yale umieszcza Cię w pełni kontrolę nad drzwi App.

Aby uzyskać najwyższy spokój, możesz tworzyć i wysyłać klucze mobilne do rodziny i przyjaciół oraz śledzić, kto przychodzi i odchodzi po prostu za pomocą smartfona. Dzięki nowej funkcjonalności Twist i Go możesz również przekręcić swój telefon o 90 stopni, aby odblokować drzwi wejściowe, a także wybierać kluczową tag, kluczową kartę lub tag telefoniczny, w zależności od preferencji.
I nie martw się, jeśli energia elektryczna spadnie! Smart Lock jest zasilany czterema akumulatorami AA i wyśle ​​powiadomienie ostrzegawcze do smartfona, gdy akumulatory zaczną działać nisko. Ma nawet zapasowy port połączenia akumulatora po zewnętrznej stronie, który można wykorzystać do zasilania zamka w przypadku płaskiej baterii.

Poczucie bezpiecznego i bezpiecznego jest potrzebą dla każdego właściciela domu. Oprócz alarmu manipulacji inteligentna zamek drzwi spełnia standard bezpieczeństwa PAS24. Łatwy w zainstalowaniu blokada jest kompatybilna z wieloma zamkami na rynku i wymaga tylko jednego śrubokręta i taśmy.
Po połączeniu z modułem bezprzewodowym Yale użytkownicy mogą podłączyć Conexis L1 z innymi produktami Yale Smart, w tym alarmem Yale Smart Home lub Smart CCTV, które można następnie kontrolować za pomocą aplikacji bezpłatnej Yale. Alternatywnie, blokada połączy się również z wiodącymi systemami inteligentnymi domowymi, gdy jest zamontowany odpowiedni moduł.

Sprzedaż

1400 recenzji

Yale SD-L1000-Chonexis L1 Smart Door, Kontrola aplikacji, klawisz/tagi telefoniczne, zdalne zamek/odblokowanie, wykończenie Chrome
Keyless – daje swobodę bezpieczeństwa domu bez potrzeby klucza.
Prosty do dopasowania – odpowiednie dla wielu drzwi PCV i kompozytowych, wymagany tylko śrubokręt.
Zatwierdzony BSI – światowy pierwszy BSI zatwierdził Smart Lock.

164,25 £

Weź udział w Amazon

www.yale.co.uk/smart-living: Dostępne w Amazon

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *