Wideo: Syren Zipato Z-Wave

Syrena wielokanałowa Zipato korzysta z nowej serii Z-Wave 500 obsługującej działanie wielokanałowe i wyższe prędkości danych (96/40/100 kb/s) i możesz wybrać sześć różnych dźwięków alarmowych.

Zawsze wiedz, kiedy Twój system Z-Wave wykrywa problem, instalując halową syrenę z-Wave Zipato Z-Wave. Ta głośna, wielokanałowa syrena działa z dowolnym kontrolerem Z-Wave, pozwalając na programowanie informacji o każdym wydarzeniu, które występuje w Twojej sieci. Możesz nawet rozróżnić zdarzenia, wybierając od sześciu różnych dźwięków alarmowych: dzwonek do drzwi, ramię/rozbijanie dźwięku „Bi”, alarm intruzowy, dźwięk karetki, dźwięk samochodu policyjnego, alarm przeciwpożarowy. Syrena z wieloma brzmik Z-Wave jest tworzona do montażu na ścianie w pudełku elektrycznym i ma podnośnik DC do odbierania zasilania z zasilania 5VDC.

Druty zasilające można łatwo ukryć za syreną, która obsługuje również opcjonalną akumulator kopii zapasowej. W przypadku awarii zasilania syrena automatycznie przełączy się na baterię w celu uzyskania zasilania. Posiadanie ochrony manipulacji syrena brzmi alarm, jeśli ktoś próbuje go usunąć ze ściany. Funkcje: głośny głośność (110dB) dla wszystkich dźwięków. „Z-Wave Plus” certyfikowany dla dużej kompatybilności. Wbudowany manipulacja i ochrona nad przepisowaniem.

Syrena Zipato jest dostępna w Amazon.

11 recenzji

Zipato PH-PSE02
Syrena wielokanałowa wewnętrzna, która współpracuje z różnorodnością WaveNetWorks/kontrolerów, niezależnie od producenta
Nowy układ serii Z-Wave 500 obsługuje działanie wielokanałowe i wyższe prędkości danych (96/40/100 kb/s)
Adapter zasilający lub bateria litowo-jonowa w ciągu 24 godzin żywotności baterii, możliwe do ładowania

Weź udział w Amazon

Zipato.com: Więcej postów Z-Wave

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *