Wideo: Instalowanie backboxa Flush AV z Syncbox

Odkryliśmy nowy produkt, który nieco wymieszał w niestandardowym świecie instalacji, więc poprosiliśmy twórców, aby opowiedzieli nam trochę o – Syncbox…

Kiedy firmy instalują Syncbox, upewniamy się, że są z tego dumni, ponieważ sprawianie, że coś wyglądało pięknie i stylowe wymaga opieki i precyzji, na której jesteśmy dumni.

Syncbox został niedawno zainstalowany w spektakularnej nieruchomości w Londynie, która jest obecnie odnawiana. Slim Line Box dodaje do nowego nowego wyglądu nieruchomości, co właściciel domu chciał wdrożyć. Właściciel domu był bardzo zaskoczony ilością stylów i wykończeń talerzy osłony, niezależnie od tego, czy jest to „ekskluzywny metal”, czy „osobisty plastik”.

Metalowe płyty pokrywowe są produkowane przez Focus SB, które są bardzo popularne ze swoich wysokiej jakości osłon, które są używane w luksusowych hotelach i wysokiej klasy właściwościach mieszkaniowych. Byliśmy w stanie wyprodukować okładkę „antycznego brązu” dla właściciela, który wygląda naprawdę dobrze w salonie.

Praca dotyczyła firmy o nazwie AV Development, która jest niezwykle wydajna, gdy dotyczy instalacji. Duża liczba AV i instalatorów elektrycznych za pomocą Syncbox stale rośnie. Widzą wyraźnie, że pokonuje konwencjonalny system zgodnie z harmonogramem i kosztami z wartością dodaną jego dobrego wyglądu.

Syncbox to obecnie pełna gama produktów, które można przekształcić w zaawansowaną kompilację okablowania składającego się z czterech głównych elementów: telewizji, mediów, audio i energii. Klienci są w stanie dostosować synchronizację do własnej wyraźnej specyfikacji, a dzięki dużym projektom możemy pomóc w rysunkach technicznych.

Syncbox jest obecnie używany przez największych i wielu prestiżowych deweloperów domów w Wielkiej Brytanii, takich jak Crest Nicholson, Redrow i Berkeley Homes. Oprócz wspierania się przez odnoszącego sukcesy właścicielkę firmy Deborah Meaden ze względu na jej wyraźny styl i nieograniczony potencjał.

Syncbox jest jedynym wyborem dla profesjonalnej instalacji telewizyjnej, producenci telewizyjne nie dostarczają zagłębionego ujścia zasilania do wtyczek ani nawet zagłębionego gniazdka zasilania, aby umożliwić ich piękne ekrany dopasowanie spłukiwania do ściany. Po podłączeniu telewizorów kablowych telewizory kablowe wystają z wszystkiego od 35 mm do 40 mm od ściany, dlatego stworzyliśmy pierwszy wpuszczony punkt zasilania. Dzięki Syncbox wszystkie połączenia telewizyjne kablowe są zagłębione, więc twój płaski ekran nie musi siedzieć z dala od ściany.

Powodem, dla którego Syncbox jest takim produktem popytu, jest tak wiele korzyści w porównaniu z konwencjonalnym systemem:

Klupa wszystkie mocowanie mocy i telewizji
Specjalne tablice osłony
Ochrony schludne i chronione
Montaż telewizji ultra-fluszowej
Łatwa instalacja
Prosty system jednego pudełka
Na całym świecie elastyczne
Zaoszczędź czas i pieniądze

Dostępne w Amazon

5 recenzji

Syncbox bezpośrednio i usługa okablowania – TV, systemy mediów i głośników
Syncbox Direct Recanted Socket ma gniazdo 13 amp wraz z pędzlem 50 mm.
Syncbox Direct jest idealny w punkcie telewizji ściennej dla właścicieli domów.
Łatwa i łatwa usługa w utrzymywaniu telewizorów kablowych wyglądających na czystość i porządek

75,00 £

Kup na Amazon

sync-box.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja 2021-10-04 / Linki afiliacyjne / obrazy z interfejsu API reklamowego produktu Amazon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *