Kilka dni temu na zamówienie komputer do gier – A Happy Story

, wystawiłem okrzyk na naszych kanałach na Twitterze i Facebooku, aby uzyskać zalecenia dotyczące specyfikacji komputera do gier. Niedługo potem otrzymałem odpowiedź od automatycznego czytnika domowego (i właściciela sklepu komputerowego) Davida Lucasa.

Teraz, kiedy ostatni raz zbudowałem komputer, był to Pentium 3, więc straciłem kontakt z najnowszymi i największymi w świecie płyt głównych i tym podobnych. Pomimo mojej ignorancji Dave był dla mnie bardzo cierpliwy i pracowaliśmy nad kilkoma specyfikacjami, zanim przybyliśmy do idealnej maszyny późno w poniedziałek. PC został zbudowany we wtorek i przeszedł 24-godzinny test na oparzenie w środę, zanim został wysłany w czwartek. Przybył ze mną wczoraj (piątek) i jest fantastyczny – właśnie tego chcieliśmy.

Jest to więc naprawdę szczęśliwa historia o tym, jak w czasach, w których duże sklepy z dużymi skrzynkami często zapewniają tak rozczarowującą usługę, wspaniale jest znaleźć niezależny, kompetentny sklep komputerowy, który wciąż jest dla swoich klientów. Jeśli potrzebujesz maszyny, dlaczego nie zadzwonić do nich i zobaczyć, co mogą dla Ciebie zrobić. Dzięki Dave!

medwayComputers.co.uk: www.facebook.com/medwayComputers

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *