Obrońca modemu szerokopasmowego 3G USB

W listopadzie Keith Doxey opublikował swoją ocenę modemu 3G USB od trzech. Zgodnie z obietnicą, oto jego dalsza publikacja z dokładnie sposobem, w jaki odkrył gadżet, a także usługę po kilku miesiącach prawdziwego użytkowania świata.

„Mając gadżet od kilku miesięcy, byłem w stanie zapewnić mu cholernie świetne miażdżące!

Zauważyłem, że w krótkim czasie miałem jednostkę, usługa została już ulepszona. Moje obszary regionalne były tylko 3G, kiedy to dostałem, ale teraz pokazują się jako HSDPA… .. co jest świetne

Niedawno musiałem udać się do Dunstable podczas kilku wydarzeń, a także chociaż górna część A11 ma jakiś obszar bez 3G, ogólnie z Mildenhall, wszystkie metody z Dunstable miałem stały sygnał 3G, a także był w stanie Posłuchanie mojej ukochanej stacji radiowej Americna podczas jazdy.
Kiedy byłem podróżnikiem, mogłem również surfować w witrynach internetowych graficznych bez wpływu na przesyłanie strumieniowe stacji radiowej.

Pod warunkiem, że pozostanie w obszarze odbioru 3G, połączenie przeniesie z komórki do komórki, jednak czasami w strumieniu radiowym występuje krótkotrwała przerwa podczas zmiany między 3G, a także HSDPA, chociaż połączenie jest utrzymywane, aby nie wymaga żadnej indywidualnej interwencji.

Jedyną ogromną wadą, jaką znalazłem, jest 2G. Kiedy to rozumiem, trzy tak naprawdę nie mają usługi 2G, jednak wykorzystują sieć pomarańczową do zapewnienia zasięgu. Podczas gdy mogę uzyskać połączenie na 2G, rzadko wydaje mi się, że mam dostęp do danych. Na szczęście wiele lokalizacji, do których podróżuję, ma wyjątkowy zasięg 3G/HSDPA.

Największym problemem z 2G jest to, że nie możesz go wybrać do zaniedbania. Podczas podróży z obszaru 3G połączenie zostanie utrzymane, dopóki nie zostanie absolutnie utracone, a następnie będziesz mieć możliwość połączenia z 2G, co jak wskazano powyżej, jest ogólnie bezużyteczne, więc nie zawracam sobie głowy. Jeśli jednak obrócisz samochody i ciężarówkę, a także z powrotem w kierunku obszaru 3G, modem nie znajdzie 3G do końca odległości po punkcie, w którym straciłeś sygnał. Wydaje się, że ponieważ wykrył sieć 2G, pozostanie ją utrzymywana, aż do tego czasu, w którym sygnał jest tak słaby, a sygnał 3G jest silniejszy.

Na przykład straciłem ochronę 3G, kiedy poszedłem na północ z domu, a także około 10 mil dalej, nie mogłem ponownie zdobyć 3G, dopóki nie byłem w pobliżu
5 mil od domu. Najprawdopodobniej nie jest to tak samo problem, ponieważ ochrona sieci wydaje się być znacznie lepsza, a wiele podstawowych dróg wydaje się mieć wyjątkowy zasięg.

EDITI – W prawdziwym stylu UKHA oceniam ten produkt bez RTFM, a także mam po prostu wybór w ustawieniu >> Sieć do wyboru między „3G Preferred”, a także „tylko 3G”.
W przyszłym tygodniu muszę ponownie udać się do Dunstable, więc sprawdź, czy to poprawia moją ochronę 3G, umożliwiając mi powiązanie z sieciami 3G wcześniej po utracie sygnału.

Podsumowując, muszę stwierdzić, że jestem z tego bardzo zadowolony. Wyjątkowy kawałek zestawu. ”

Oferty szerokopasmowe 3G 3G 3G

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *