Przydatne urządzenie tydzień: Niedrogie łóżko iPhone’a i Apple View Charger

Próbowałem kilku z tych bezprzewodowych ładowarek nocnych dla mojego telefonu, a także widok, a także ten projekt Steo jest taki, który mogę polecić.

Pomimo bycia plastikowym, przetrwał znacznie lepiej niż mój poprzedni metal. Wierzy się zbyt lepiej. Nie ma fafing z paskiem widoku, wystarczy zdjąć nadgarstek, a także ustawić go na ładowarce, gdzie spoczywa na bitowej gumowej podkładce poniżej.

A ponieważ jest na tej stronie, w ten sposób, w trybie nocnym widzenia jabłek “kopie” włącza. Umożliwia to wykorzystanie widoku jako zegara nocnego.

Każdy mały szok obróci ekran Widok krótko, aby pokazać datę, czas, a także dowolnego typu zestawu alarmu. Trochę cichego pukania w nocsze nocne z gojącego dłoni jest wystarczające, aby go aktywować. Podoba mi się ta funkcja, a także działa naprawdę dobrze.

Gdybym miał jednego chłonnego, że jest to, że ekologiczny ładowanie prowadzony wzdłuż przedniej krawędzi jest nieco jasny w nocy, jednak można go rozwiązać z kilkoma z nich.

Wymaganie wykorzystania własnego telewizora kabla do ładowania jabłek, a także dodać ładowarkę USB. Nic eleganckiego jest potrzebne, ponieważ prędkość nie jest naprawdę problemem tutaj, tak jak pobierasz przez noc, więc coś takiego jak to jest idealne.

Istnieją 2 cewki, dzięki czemu można mieć swój iPhone w trybie krajobrazu lub portretu, a także będzie nadal ładować. Jeśli masz wtedy Airpods, tam też jest wersja.

Tak więc, przez około dwadzieścia quid możesz wyeliminować swój zegar nocny, odrobinę, a także upewnić się, że gadżety są zawsze ładowane przez noc bez konieczności podłączenia dowolnego typu kabli.

Dostępne w Amazon.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit.
LinkedIn.
Pinterest14.
E-mail
Więcej

Whatsapp.
Wydrukować

Skype.
Tumblr.

Telegram
Kieszeń

Ostatnia aktualizacja na 2021-10-04 / Linki partnerskie / zdjęcia z Amazon Product Marketing API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *