10 łatwych sposobów na aktualizację przestrzeni na świeżym powietrzu w weekend

ogrody, balkony, pokłady… bez względu na przestrzeń na świeżym powietrzu, chcesz jak najlepiej je wykorzystać latem. Oto kilka szybkich pomysłów na naturalny urok pokoi na świeżym powietrzu i sprawić, że czują się jeszcze świeższe – bez kradzieży zbyt dużo czasu z dobrze zarobionego R&R.

Natychmiastowy dramat jest tak bliski, jak billing wiatr: zasłony przymocowane do twardych struktur, takich jak pergoli, namioty, a nawet gandy definiują pokoje zewnętrzne. Wypróbuj zasłony prysznicowe białego materiału, które mogą wytrzymać deszcz lub niedrogie gotowe wersje w substancji bawełny, która szybko wyschnie.

Fotograf: Monic Richard

Źródło: House & Home CZERWIEC 2014 Wydanie

Projektant: Anne Cote

Płótno jest chrupiące, ale tropikalny parasol Tiki dodaje natychmiastowej atmosferę ośrodka plażowego. Ceny wahają się od 20 USD – Przykłady te znaleziono w aptece!

Fotograf: Angus Fergusson

Źródło: House & Home Lipiec 2012 Wydanie

Projektant: Karyn Gordon i Brent Penner

Nic nie mówi „zrelaksuj się” jak delikatny kołysanie hamaka w letni dzień. Wybierz ziemisty neutralny, jak ten w stylisty kwietniowej kabinie plażowej, lub wybierz kolorowy pasiorowy wzór, aby nadać przestrzeni na świeżym powietrzu globalny klimat Boho.

Fotograf: Heather Ross

Źródło: House & Home May 2009 Wydanie

Zastąp mishmash sadzarki w jednolity styl w różnych rozmiarach, aby mały balkon mieszkania wydawał się bardziej spójny. Kolejną sztuczką, aby przestrzeń na zewnątrz wyglądała na uporządkowane i pogodne, jest użycie symetrii. Joel Bray z H&H kupił dwa cedry, aby oprawić urnę i nadać tej przestrzeni wypolerowany, krajobrazowy wygląd.

Fotograf: Alex Lukey

Źródło: House & Home Lipiec 2014 Wydanie

Projektant: Joel Bray

Funkcje pożaru cieszą się eksplozją (bez zamierzonej gry słów) i istnieje ogromna tablica dostępna w różnych punktach cenowych. Przy rozrywce dodają natychmiastowy punkt zgromadzenia i sprawiają, że City S’mores na tydzień. Modna kominek na podwórku Sarah i Murraya Bancroft’s Palm Springs to oświadczenie projektowe, nawet gdy pożar jest wydany.

Fotograf: Janis Nicolay

Źródło: House & Home Sierpień 2014 Wydanie

Nie ma łatwiejszego (lub ekonomicznego) sposobu na przyniesienie nowego życia na siedzenia na świeżym powietrzu niż zebranie nowej palety. Zaktualizuj starsze utwory o poduszki w modnych odcieniach, takich jak Brights Citrus i basena.

Fotograf: Virginia MacDonald

Źródło: House & Home Wrzesień 2015 Wydanie

Designer: Joel Loblaw Inc.

Hardy, odporne na zanikanie i wodoodporne obiekty wewnętrzne (takie jak ceramiczne stołki perkusyjne) mogą mieć drugie życie na zewnątrz. designer Mazen El-Abdallah stacks his Toronto deck with a favorite mosaic coffee table and the hyacinth shower stool (seen at left near the table), which are pulled inside in the fall.

Photographer: Donna Griffith

Source: house & home August 2016 issue

Designer: Mazen El-Abdallah

Conjure the exclusive vibe of a boutique hotel pool with expansive lounge seating that commands some respect. This cushioned, shaded chaise has A-list cred, with enough room for two.

Photographer: Brenda Lui

Source: house & home July 2008 issue

Designer: earth Inc. designed LandScapes

Klasyczny utwór może sprawić, że ogród wydawałby się małym kawałkiem wersalskim, ale nie musisz angażować się w grecką boginię. Współczesna inspiracja inspirowana natura zamienia ciemny lub zaniedbany zakątek w pomysłowe odkrycie.

Fotograf: Janis Nicolay

Źródło: House & Home Kwiecień 2010 Wydanie

Projektant: Ron Rule

Rozwiń dywan zewnętrzny, aby szybko zdefiniować przestrzeń i dodać kolor i wzór. Na tej talii graficzny dywan łączy ostrą czarno -białą paletę.

Fotograf: Angus Fergusson

Źródło: House & Home Sierpień 2012 Wydanie

Projektant: Terry Ryan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *