Mini-złamanie w Maine

Wróciłem z wakacji, a także całkowicie zainspirowany! Moja druga połowa Sara, a także postanowiłem wrócić do Maine na mini-pobyt w naszym ulubionym hotelu, The Colony w Kennebunkport w stanie Maine. Oto kilka moich migawek, które łapią jej boleśnie piękny, autentyczny styl.

Oto stary nadmorski czarownik wybity na skraju Atlantyku. Ta skalna ściana wspiera basen ze słoną wodą.

Jest to widok na basen, a także idealne letnie niebo. Czerwone i białe parasole w paski wyglądają tak modnie, gdy wszystkie są otwarte. Markiza na pierwszym planie znajduje się nad wejściem do Marine Space Lounge (poniżej), autentycznej oldschoolowej dziury w hotelu. Na fortepianie jest nawet facet!

Oto widok na jadalnię, w której ostatnio zjadliśmy kolację rocznicową w tym zamkniętym ganku. Była szybka burza, a także deszcz wylewał się wokół nas, podczas gdy jedliśmy przy świecach.

Przestrzenie są tapetowane w staromodnych kwiatowych nadrukach, a także mają widoki na ocean z doskonałymi białymi zasłonami. Wszystkie meble są również oryginalne, a także łóżka wykonane z czystej białej osłonki.

Lubię wszystkie stare, pomalowane wiklinowe meble, które łączą zadaszone werandy. To jest obok przedniego wejścia. Chrupiący biały i głęboki, bogaty ekologiczny-ahhhh… jak ta latarnia na ścianie!

Miałem również możliwość zrobienia antyktywności! Więcej na ten temat. Antiques USA było skarbnicą!

Oto widok z tyłu naszych samochodów i ciężarówki zapakowanych z kilkoma naszymi znaleziskami. Musiałem się śmiać z tego ujęcia – nogi krzesła skrzydeł wyglądają jak wypchany indyka! Och, a także uważam, że pojawia się kapelusz plażowy Sary.

Po polowaniu na nasze antyczne skarby zatrzymaliśmy się na lunch w tej uroczej piekarni. Port Bakery, a także kawiarnia w Kennebunk miały doskonałe jedzenie, a także doskonały styl. Mieli nawet te słynne ciasta whoopie, o których zawsze słyszę od jednego z moich ulubionych blogerów, Katy Elliott. Oczywiście musiałem spróbować jednego.

Oto ciasto whoopie. To był tylko bilet, a także zapewnił mi całą energię potrzebną do wypoczynku przy basenie.

Okej, wierzę, że jeszcze jedna podróż w ostatniej chwili jest w porządku…

Przeczytaj o mojej pierwszej podróży do Maine w moim blogu opublikuj z zeszłego lata.

Kredyty fotograficzne: 1-10. Michael Penney

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *