Wprowadzona aplikacja do automatyzacji Harmony 2007 Wprowadzona

Oto kilka szczegółów najnowszej wersji Domia Harmony 2007 House Automation Product Application.

Harmony 2007 to uzasadnione przepisanie istniejącej aplikacji, a także obecnie aplikacja .NET integrująca wielokrestację, a także inne współczesne technologie. Jest to system serwera klienta, który umożliwia centralnego komputera uruchamianie strony serwera, a także ma dołączony sprzęt, jednocześnie umożliwiając różnym klientom łączenie, a także zarządzanie nim.

Nowa harmonia jest oferowana na 3 poziomy, Edition House oferuje 89,99 £, a także Pro Edition za 129,99 £. Potem jest ogromny skok do prawie 650 GBP na „Edition Installer”, które przy jednoczesnym dodaniu obsługi wielu innych gadżetów (na przykład CCTV, na przykład CCTV i ekranów dotykowych) wydaje się droga.

Ekran zdarzeń

Nigdy nie mniej Pro Edition, która obejmuje wtyczkę Harmony Media Center, a także interfejs mobilny/PDA, jest dobrze wyceniony, a także konkuruje z liderem rynku, Homeseer. Oto podział 3 pakietów, a także funkcje, które obejmują:-

Ekran serwera CCTV

Home Edition 89,99 £

Home Server Automation

Windows 2K/XP/Vista GUI

Interfejs x10

Interfejs Domia Lite

Interfejs sieciowy

Pro Edition 129,99 £ – wszystkie funkcje Edition House Plus ..

Vista Media Center

PDA / Windows Mobile

Edycja instalatora 649,90 £ – wszystkie funkcje Pro Edition Plus…

Interfejs CBUS

Interfejs Domia Pro

Interfejs dupline

Interfejs Rako

Serwer CCTV

Serwer mediów

15 -calowy interfejs ekranu dotykowego

8 ”interfejs ekranu dotykowego

Rozpoznawanie głosu

Ekran muzyczny

Oliver Goffe, menedżer w automatyzacji komentarzy – „Harmony 2007 oferuje wszechstronny i modułowy styl, który może poradzić sobie z wszystkim, co rzucasz. Dzięki masom nowych funkcji, a także czarodziejach, Harmony 2007 jest niezwykle potężna, jednocześnie utrzymując proste do konfiguracji, a także konfiguracja. Harmony 2007, oparty na modelu klienta/serwera, z jedną modyfikacją, umożliwia płynne zarządzanie cyfrowym stylem życia, a także domem na świecie ”

Interfejs ekranu dotykowego

Ekran centrum medialnego

Interfejs telefonu/PDA

Harmony 2007 jest oferowany na zakup już dostępny teraz na www.domialifestyle.com, możesz również pobrać 30 -dniową wersję próbną.

www.domialifestyle.com

Chcieć więcej? – Śledź nas na Twitterze, jak my na Facebooku lub zapisz nasz kanał RSS. Możesz nawet otrzymywać te wiadomości dostarczane za pośrednictwem poczty elektronicznej, bezpośrednio do skrzynki odbiorczej każdego dnia

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *