3 Funkcjonalne i przydatne pomysły na odbudowę piwnicy

Dzielność jest opiekuńcza!

Ćwierkać

Udział

Szpilka

Udział

Poczta

Przywrócenie piwnicy może prawie podwoić użyteczną przestrzeń życiową twojego domu. Dostosowanie tego miejsca, aby zaspokoić Twoje potrzeby, może poprawić funkcję domu, jednocześnie zwiększając wartość dla Twojej nieruchomości.

Durango Developments to niestandardowy budowniczy domu w Calgary, który korzysta z remontu domu, w tym remontów piwnicy. Dzielą się niektórymi pomysłami na odbudowę piwnicy, które dodają do domu funkcję i wartość.

Domowe biuro
Wielu z nas zaczęło pracować w domu, kiedy pandemic hit, a dla niektórych praca w domu stała się stała. Utworzenie dedykowanego biura w piwnicy poprawi komfort i wydajność. W swoim biurze domowym upewnij się, że masz odpowiednie oświetlenie. Obejmuje to oświetlenie otoczenia i skoncentrowane oświetlenie zadań w twoim obszarze roboczym.

Włącz dodatkowe gniazda do przywracania piwnicy zamiast używania przedłużaczy i pasków zasilania do zasilania komputerów i urządzeń. Firmy przywracania domu w Calgary mogą również dać pomysły na lepszą łączność z Internetem, więc nie musisz się martwić, że będziesz wystarczająco blisko routera gospodarstwa domowego.

Piwnice mogą również wydawać się chłodne. Upewnij się, że przewody prowadzące do przestrzeni biurowej wytwarza odpowiednie ciepło. W zależności od wieku domu i obecnego systemu HVAC może wskazywać na modernizację dodatkowych kanałów i instalowanie rejestru. Nie chcesz wyłudzać, gdy próbujesz wykonać swoją pracę.

Kino domowe
Jest czas na pracę i czas na zabawę! Ponieważ zazwyczaj jest to najciemniejszy obszar domu, piwnica jest najlepszym miejscem dla domu przyjemności w domu. Instalowanie kina domowego, wraz z dużym ekranem i dźwiękiem przestrzennym, sprawi, że rodzinne noce filmu będą świetnie się bawić. Jeśli opracowujesz niedokończoną piwnicę, jest to najlepsza okazja do uruchomienia okablowania dla kina domowego i systemu dźwiękowego. Następnie zakończ przestrzeń z wygodnym siedziskiem, odpowiednim wystrojem i zafunduj sobie producent popcornu, aby uczynić ją oficjalną. Sprawdź te projekty i pomysły kina domowego.

Dodatkowe sypialnie i łazienka
Jeśli nie masz niczego, co zaplanowano na remont piwnicy, rozważ dodanie sypialni lub dwóch i wolnej łazienki. Dodatkowe sypialnie na dole zapewniają elastyczne przestrzenie, które mogą się zmieniać wraz ze zmianą potrzeb. Mogą służyć jako sypialnie dla rosnącej rodziny, pokoi gościnnych, pokoi hobby, pokoi zabaw lub miejsca dla starszych dzieci. Zaletą posiadania tych dodatkowych sypialni jest to, że będą atrakcyjne dla kupujących w przyszłości.

To samo dotyczy posiadania domowych budowniczych w Calgary, dodając dodatkową łazienkę. Nie tylko będzie to pomocne dla Twojej rodziny, ale dodatkowe łazienki dodają wartości odsprzedaży. Nawet prysznic z prysznicem stand-up, a nawet pół walenia, będzie miał dobry zwrot z inwestycji, gdy przyjdzie czas na sprzedaż.

Zacznij remontować! Skontaktuj się z rozwojem Durango.

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Ćwierkać

Udział

Szpilka

Udział

Poczta

Może Ci się spodobać:

3 najlepsze uzupełnienia domu w celu ulepszenia domu

3 najlepsze uzupełnienia domu w celu ulepszenia domu

Odnowienie w domu to świetny sposób na poprawę jakości życia w domu. Jeśli twoje pokoje nie spełniają twoich potrzeb lub BR

Dlaczego teraz jest świetny czas na remont swojej łazienki

Dlaczego teraz jest świetny czas na remont swojej łazienki

Jeśli nie lubisz już środowiska domowego, czujesz się zużyty z tego koloru ściany lub sfrustrowany dysfunkcją

9 najlepszych firm odbudowy piwnicy w Winnipeg

9 najlepszych firm odbudowy piwnicy w Winnipeg

Wiele ekonomicznych sposobów na zwiększenie przestrzeni w domu często obejmuje remont piwnicy. Właściciele domów Winnipeg

Dodać wartość do domu z remontem piwnicy

Dodać wartość do domu z remontem piwnicy

Dodanie wartości do domu niekoniecznie wskazuje na zwiększenie wartości dolara. Chociaż uzupełnienia piwnicy mogą nadal

5 najlepszych firm odbudowy piwnicy w Calgary

5 najlepszych firm odbudowy piwnicy w Calgary

Dla wielu właścicieli domów piwnicy są bardzo niewykorzystaną przestrzenią. Jednak twoja piwnica ma tak duży potencjał, czy w

Pomysły na remont kuchni

Pomysły na remont kuchni

Wiesz, że chcesz remontować swoją kuchnię i dodać wartość, atrakcyjność i funkcję. Ale przed rozpoczęciem jakiejkolwiek renowacji kuchennej

Unikalne elementy, aby dodać remonę piwnicy

Unikalne elementy, aby dodać remonę piwnicy

Jeśli planujesz ostateczne akcenty swojej renowacji piwnicy, rozważ włączenie specjalnej funkcji. Tworzenie bazy

Pomysły na renowację, aby przekształcić piwnicę

Pomysły na renowację, aby przekształcić piwnicę

Piwnice mogą być dużymi przestrzeniami z dużą ilością potencjałów. Dzięki idealnym remontem możesz zamienić swoją piwnicę w m

przez Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *