Sky uruchamia usługę subskrypcyjną online

Serwis wideo Sky-na żądanie, Sky Player [Now Sky Go] właśnie miał makijaż. Obecnie używa wtyczki Microsoft Silverlight (Firefox, Safari i Internet Explorer są obsługiwane) i po raz pierwszy będą dostępne z subskrypcją, aby użytkownicy mogli odbierać i cieszyć się kanałami na żywo bez potrzeby satelitarnej naczynia lub odbiornika. Po prostu użyj komputera (niektóre funkcje dostępne dla użytkowników komputerów Mac, ale nie wszystkie) i szerokopasmowe połączenie internetowe.

Istnieni klienci Sky nadal będą mogli uzyskać dostęp do usług Sky na żądanie, jak poprzednio. Ponadto, jeśli jesteś klientem Sky i już płacisz za „Multiroom” lub „Sky Broadband Max”, nowe transmisję na żywo będzie dostępne bez dodatkowych kosztów. Subskrybenci innych pakietów Sky będą musieli zapłacić 10 funtów miesięcznie.

Umowa na cieszenie się on-line wynosi tylko 30 dni, więc daje to ludziom interesujący sposób na wejście i wychodzenie z subskrypcji, jeśli istnieją pokazy, które chcą zobaczyć, podczas gdy Sky Sports jest jednym z 9 kanałów dostępnych podczas premiery, to niejasne Co i nie będą dostępne, ponieważ Sky mówią, że części harmonogramu będą „zaciemnione” z powodu problemów z prawami. Strumień wideo jest Avai; w stanie w trzech ustawieniach jakości, w zależności od dostępnej przepustowości. Subskrypcje dla klientów spoza SKY zaczynają się od 15 GBP miesięcznie (obecnie 7,50 GBP miesięcznie Uuntil 09 lutego).

Dyrektor generalny Sky, Mike Darcey, powiedział: „Chcemy dać klientom jak najwięcej wyboru nie tylko w tym, co oglądają, ale także w tym, jak to lubią. Sky Player TV rozpoznaje, że dla niektórych ekran komputera jest teraz preferowanym ekranem, za pomocą którego można cieszyć się telewizją. Opracowując samodzielną subskrypcję bezpiecznej platformy internetowej, reagujemy na różnorodne potrzeby dzisiejszych klientów. Z niecierpliwością oczekujemy, że usługa będzie znacznie bardziej przekonująca dzięki dodaniu nawet o wiele więcej świetnej przyjemności z telewizji w Nowym Roku. ”

Skyplayer.sky.com

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *