Niedrogi komponent HDMI Convertor

Przegłoszenie Paula Freemana – Po zakupie nowego Sony PS3 i obejrzeniu go w akcji na moim projektorze kina domowego Panasonic za pośrednictwem HDMI IntEface byłem trochę rozczarowany, gdy włączyłem mój oryginalny Xbox, który był połączony z projektorem za pomocą kabli komponentów.

Oczywiście Xbox ma tylko 720p, ale wydawało się to wyjątkowo nudne i słabe w porównaniu z nowym HD PS3. Po niewielkim wyszukiwaniu w Internecie znalazłem jednostkę podłączoną do kabla komponentu i przekonwertowała sygnał na wyjście HDMI. Wydawało się to zbyt dobre, aby było prawdziwe przy bardzo rozsądnym 50 USD, zbyt tanie, aby być dobrym? Pomyślałem, dlaczego nie spróbować, więc po prostu zamówiłem, aby zobaczyć, co naprawdę robi.

Po przybyciu urządzenia podłączyłem wejście/otputs i dołączoną zasilanie i włączyłem projektor i Xbox. Byłem całkowicie zaskoczony transformacją jakości obrazu i głównie jasnością obrazu.

Obraz jest o wiele bardziej żywy i jasny. Używam konwertera od około miesiąca i mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z małej jednostki. Jeśli próbujesz skonsolidować swoje kable i przełączanie wideo na HDMI, mogę to również polecić.

Dostępne na stronie www.ebay.com – (dostępna wysyłka międzynarodowa)

Wprowadzenie produktów:
Konwerter komponentu (YPBPR) pozwala bezproblemowo zintegrować starsze urządzenia analogowe z nowoczesnym kinem domowym. Ten adapter łączy urządzenia do kina domowego komponentu z cyfrowymi monitorami zgodnymi z HDMI. Bierze także cyfrowy dźwięk i koduje go na sygnał HDMI dla pełnego efektu wideo i audio HDMI. Dzięki komponentowi + audio cyfrowemu do adaptera HDMI Legacy First Fair Fair Fair można łatwo połączyć każdy wyświetlacz HDMI, aby uzyskać pełny cyfrowy wrażenia wideo i audio.

Cechy produktu:

Pozwala podłączyć źródła YPBPR HDTV do HDMI? wyświetlacz

Koduje cyfrowy dźwięk na sygnał wideo dla HDMI? Wideo i dźwięk

Obsługuje HDTV/YPBPR

Obsługa: 480i, 480p, 720i, 720p, 1080i i 1080p

Zgodność HDCP

Specyfikacja produktu:

Wzmacniacz wideo HDMI przepustowość: 1,65 Gb / s

Wzmacniacz VGA przepustowość: 350 MHz

Wejście Sygnał wideo: 1.2 wolty P-P

Wejście Sygnał DDC: 5 woltów P-P (TTL)

Złącze HDMI: Kobieta typu A (19 pin)

Złącze wideo: 3 komponent RCA

Złącze audio: SPDIF

Zużycie energii: 10 watów (maks.)

Zasilacz: 5V DC

Wymiary: 4¡ ± W x 1¡ ± H x 4¡ ± D

Dostępne na stronie www.ebay.com – (dostępna wysyłka międzynarodowa)

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mail
Więcej

WhatsApp
Wydrukować

Skype
Tumblr

Telegram
Kieszeń

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *